Witamy na stronie P.P.H.U. CZA-BA

 

Przedsiębiorstwo Cza-Ba działa na rynku odzieżowym od 1981 roku stale się rozwijając i zdobywając nowych Klientów. Firma zajmuje się szyciem odzieży roboczej i ochronnej przeważnie na konkretne zamówienia jak również dostarcza zamawiane produkty bezpośrednio do Klienta. Cza-Ba ponadto współpracuje z przedsiębiorstwami usługowymi wykonującymi nadruki i hafty na odzieży, dzięki czemu Klienci firmy otrzymują gotowe wyroby już z logo własnego przedsiębiorstwa. W ten sposób Cza-Ba zdobyła renomę na rynku odzieży zawodowej, zyskała stałych Klientów i rozszerzyła swoją ofertę. Warto wspomnieć, firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, głównie produkcji japońskiej.
Nasza firma stara się sprostać wszystkim wymaganiom swoich Klientów, bowiem niezwykle ważna jest dla niej satysfakcja i zadowolenie Nabywców kupujących jej wyroby. Dzięki takiej strategii działania firma posiada lojalnych Klientów, którzy regularnie kupują jej wyroby i chętnie sięgają po nowe.
Pragniemy Państwu przedstawić naszą ofertę odzieży zawodowej i ochronnej.
Nasze produkty zostały wielokrotnie docenione na Targach Odzieży Zawodowej i Ochronnej w Łodzi zdobywając wyróżnienia i nagrody.

Nowe wyzwania - Wierni zasadom

 

Cieszymy się, że możemy zaprezentować Państwu naszą stronę internetową. Wierzymy, że niniejsza oferta spotka się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Jest to kolejny krok w procesie wychodzenia naprzeciw potrzebom naszych Klientów. W trosce o pełne zaspokojenie Państwa potrzeb dbamy o wysoką jakość i różnorodność oferowanych przez nas produktów jak również posiadamy korzystną ofertę cenową.
Naszym atutem jest elastyczność, bowiem na życzenie Klientów opracowujemy nowe wzory odzieży roboczej a także udoskonalamy już istniejące.